بهترین ماشین لباسشویی 9 کیلویی

در مطالب قبلی سایت به نسل جدید ماشین لباسشویی سامسونگ اشاره کردیم، در این مطلب قصد داریم به معرفی لباسشویی منتخب سال در رده طرفیت های متوسط نگاهی بیندازیم. ماشین لباسشویی های با طرفیت 9 کیلوگرمی انتخاب مناسبی برای خانواده های با جمعیت متوسط میباشد.

خیلی از افراد از کیفیت لباسشویی های آلمان بسیار راضی هستند و آن را به دیگران توصیه می کنند چرا که اذعان می کنند کیفیت ساخت بالایی دارد. برند آاگ یک برند مطرح آلمانی است که ماشین لباسشویی تولید می کند. ماشین لباسشویی مدل L8FS86699 از فناوری پیشرفته شستشوی بهینه استفاده می کند. اگر می خواهید لباسشویی خریداری کنید که دارای مصرف برق مناسب است بهتر است مدل هایی را انتخاب کنید که دارای رتبه مصرف A+++ می باشد. یکی از بهینه ترین ماشین های لباسشویی بازار که از موتور پیشرفته اینورتر استفاده می کند مدل فوق است. این ماشین لباسشویی با نرخ دور 1600 بار در دقیقه بسیار کم صدا است و فضای کمی از منزل شما را اشغال می کند. ماشین لباسشویی فوق دارای صفحه نمایش ، دستیار شستشو ، قفل کودک و حسگرهای مختلف می باشد.
خلاصه اطلاعات ماشین لباسشویی فوق بدین شرح است
شرکت سازنده AEG – به مصرف انرژی A+++ – ظرفیت مخزن 9 کیلوگرم – دور موتور 1600 دور در دقیقه – سطح صدا – 47 دسی بل – وزن 78 کیلوگرم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *